Nutrilon

проблеми з травленням

проблемы с пищеварением

alt

Тип: для дітей на штучному вигодовуванні, щоб зменшити частоту або серйозність зригувань
Вік: від народження
Вага: 400 г

Переваги:
- Довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти;
- Вітаміни та мінерали — I, Fe, Zn, A, E, C, D, B, Ca і т.п.;
- Містить натуральну камедь.

До складу всіх сумішей Nutrilon «Антирефлюкс» входять:
1. Довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти, які стимулюють розвиток зору, нервової системи і головного мозку, сприяючи підвищенню IQ малюка, покращують швидкість обробки інформації дитиною і стимулюють розвиток когнітивних функцій.
2. Збалансований набір з вітамінів, мінералів, мікроелементів і нуклеотидів сумішей Nutrilon відповідає особливим потребам дитини в ранньому віці, забезпечуючи поживними речовинами, необхідними для нормального росту і розвитку.

Дитячі суміші Nutrilon виробляються на сучасних заводах країн Європейського Союзу в повній відповідності європейським і міжнародним стандартам якості, тому NUTRILON — РЕКОМЕНДАЦІЯ №1 ПЕДІАТРІВ В УКРАЇНІ*.

В перший рік життя малюк звикає до різноманітності навколишнього середовища. Саме в цей час відбувається налаштування його внутрішніх органів. При цьому можуть з’явитися специфічні проблеми, пов’язані з годуванням малюка на штучному вигодовуванні внаслідок функціональної незрілості всієї травної системи.

Суміш Nutrilon «Антирефлюкс», завдяки своєму складу, згущується у шлунку дитини в процесі травлення, залишає весь об'єм їжі у травній системі малюка та зменшує ризик зригування. Водночас суміш є повноцінним збалансованим харчуванням для здорового розвитку малюка.

Суміш суха «Антирефлюкс» Nutrilon в упаковці 400 грам:
- Для дітей зі схильністю до частого зригування.
- Збалансоване харчування.
- Розумний вибір для годування дитини в зручній для зберігання жерстяній банці.

Через багато років ваш здоровий, розумний та вже дорослий малюк обов’язково подякує за вашу любов та турботу.

Грудне молоко є найбільш корисним харчуванням для вашого малюка.
Перед початком годування дитини у віці до одного року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром.

*Згідно рекомендацій педіатрів України, за даними незалежного дослідження PromoTest, компанії Proximaresearch, за перше півріччя 2015 р., у двадцяти п’яти містах України.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини віком до одного року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування. Не використовувати в харчуванні дітей, що мають алергію на будь-який з компонентів продукту. Недотримання інструкцій для приготування суміші може завдати шкоди. Не залишайте дитину на самоті під час годування. Перехід на нову формулу молочної суміші має проводитись поступово. Проконсультуйтесь з педіатром. Використання некип’яченої, нечистої, не питної води, а також нестерильної пляшечки або соски може завдати шкоди здоров'ю дитини. Розведену суміш слід використовувати протягом двох годин. Ніколи не використовуйте для наступного годування залишки розведеної порції. Не розігрівайте розведену суміш в мікрохвильовій печі.

Тип: для детей на искусственном вскармливании, чтобы уменьшить частоту или серьезность срыгивания
Возраст: от рождения
Вес: 400 г

Преимущества:
- Длинноцепочечные полиненасыщенные жирные кислоты;
- Витамины, минералы и микроэлементы — Fe, Ca, D, I, F, B, Zn, Mg, C и т.д.
- Содержит натуральную камедь.

В состав смесей Nutrilon «Антирефлюкс» входят:
1. Длинноцепочечные полиненасыщенные жирные кислоты, которые стимулируют развитие зрения, нервной системы и головного мозга, способствуя повышению IQ малыша, улучшают скорость обработки информации ребенком и стимулируют развитие когнитивных функций.
2. Сбалансированный набор из витаминов, минералов, микроэлементов и нуклеотидов смесей Nutrilon соответствует особым потребностям ребенка в раннем возрасте, обеспечивая питательными веществами, необходимыми для нормального роста и развития.

Детские смеси Nutrilon производятся на современных заводах стран Европейского Союза в полном соответствии европейским и международным стандартам качества, поэтому NUTRILON — РЕКОМЕНДАЦИЯ №1 ПЕДИАТРОВ В УКРАИНЕ*.

В первый год жизни малыш привыкает к разнообразию окружающей среды. Именно в это время происходит настройка его внутренних органов. При этом могут появиться специфические проблемы, связанные с искусственным вскармливанием малыша вследствие функциональной незрелости всей пищеварительной системы.

Смесь Nutrilon «Антирефлюкс», благодаря своему составу, сгущается в желудке ребенка в процессе пищеварения, оставляет весь объем пищи в пищеварительной системе малыша и уменьшает риск срыгивания. В то же время смесь является полноценным сбалансированным питанием для здорового развития малыша.

Смесь сухая «Антирефлюкс» Nutrilon в упаковке 400 грамм:
- Для детей со склонностью к частому срыгиванию.
- Сбалансированное питание.
- Разумный выбор для кормления ребенка в удобной для хранения жестяной банке.

Через много лет ваш здоровый, умный и уже взрослый малыш обязательно поблагодарит за вашу любовь и заботу.

Грудное молоко является наиболее полезным питанием для вашего малыша.
Перед началом кормления ребенка в возрасте до одного года необходимо проконсультироваться с врачом-педиатром.

*Согласно рекомендациям педиатров Украины, по данным независимого исследования PromoTest, компании Proximaresearch, за первое полугодие 2015 г., в двадцати пяти городах Украины.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
Безусловное преимущество принадлежит грудному вскармливанию. Перед началом кормления ребенка в возрасте до одного года необходимо проконсультироваться с врачом-педиатром. Запрещается использование воды из колодцев и каптажных источников для приготовления детского питания. Не использовать в питании детей, имеющих аллергию на любой из компонентов продукта. Несоблюдение инструкций для приготовления смеси может нанести вред. Не оставляйте ребенка без присмотра во время кормления. Переход на новую формулу молочной смеси должен проводиться постепенно. Проконсультируйтесь с педиатром. Использование некипяченой, нечистой, не питьевой воды, а также нестерильной бутылочки или соски может нанести вред здоровью ребенка. Разведенную смесь следует использовать в течение двух часов. Никогда не используйте для следующего кормления остатки разбавленной порции. Не разогревайте разведенную смесь в микроволновой печи.

ИМЕННО ПОЭТОМУ НЕУДИВИТЕЛЬНО, ЧТО NUTRILON - РЕКОМЕНДАЦИЯ №1 ПЕДИАТРОВ В УКРАИНЕ.

Склад: Лактоза (з молока) – 32,0%, знежирене молоко – 30,7%, олії (пальмова, рапсова, кокосова, соняшникова) – 25,9%, мальтодекстрин – 5,3%, камедь ріжкового дерева – 3,6%, риб'ячий жир, комплекс мінеральних речовин, вітамінів та мікроелементів, холін, таурин, інозитол, нуклеотиди, L-карнітин.

Состав: Лактоза (из молока) – 32,0%, обезжиренное молоко – 30,7%, масла (пальмовое, рапсовое, кокосовое, подсолнечное) – 25,9%, мальтодекстрин – 5,3%, камедь рожкового дерева – 3,6%, рыбий жир, комплекс минеральных веществ, витаминов и микроэлементов, холин, таурин, инозитол, нуклеотиды, L-карнитин.

Харчова / Поживна цінність на 100 мл. готової суміші
Енергетична цінність/калорійність кКал (кДж) 65 (270)
Білки, г 1,6
Казеїн, г 1,3
Сироватковий білок, г 0,3
Жири, г 3,5
Рослинні, г 3,4
Лінолева кислота, г 0,467
α-ліноленова кислота, мг 86
Арахідонова кислота (АА), мг 12
Докозагексаєнова кислота (БНА), мг 6,7
Вуглеводи, г 6,8
Лактоза, г 6,1
Полісахариди, г 0,7
Мінеральні речовини:
Натрій (Na), мг 23
Калій (К), мг 74
Хлор (СІ), мг 52
Кальцій (Са), мг 77
Фосфор (Р), мг 44
Магній (Mg), мг 5,1
Залізо (Ре), мг 0,68
Цинк (Zn), мг 0,59
Мідь (Си), мкг 40
Марганець (Мп), мкг 40
Селен (Sе), мкг 1,3
Йод (І), мкг 13
Вітаміни:
Вітамін А, мкг (RЕ) 50
Вітамін DЗ, мкг 1,2
Вітамін Е, мг (αТЕ) 1,0
Вітамін К1, мкг 4,5
Тіамін (В1), мкг 52
Рибофлавін (В2), мкг 98
Ніацин (ВЗ), мг 0,81
Пантотенова кислота (В5), мкг 290
Вітамін B6, мкг 42
Фолієва кислота, мкг 9,4
Вітамін В12, мкг 0,17
Біотин, мкг 1,4
Вітамін С, мг 8,3
Нуклеотиди, мг 3,2
L-карнітин, мг 0,88
Холін, мг 7,6
Таурин, мг 5,0
Інозитол, мг 3,3
Харчова / Поживна цінність на 100 мл. готової суміші
Энергетическая ценность/калорийность, ккал (кДж) 65 (270)
Белки, г 1,6
Казеин, г 1,3
Сывороточный белок, г 0,3
Жиры, г 3,5
Растительные, г 3,4
Линолевая кислота, г 0,467
α-линоленовая кислота, мг 86
Арахидоновая кислота (АА), мг 12
Докозагексаеновая кислота (БНА), мг 6,7
Углеводы, г 6,8
Лактоза, г 6,1
Полисахариды, г 0,7
Минеральные вещества:
Натрий (Na), мг 23
Калий (К), мг 74
Хлор (СІ), мг 52
Кальций (Са), мг 77
Фосфор (Р), мг 44
Магний (Mg), мг 5,1
Железо (Ре), мг 0,68
Цинк (Zn), мг 0,59
Медь (Си), мкг 40
Марганец (Мп), мкг 40
Селен (Sе), мкг 1,3
Йод (І), мкг 13
Витамины:
Витамин А, мкг (RЕ) 50
Витамин DЗ, мкг 1,2
Витамин Е, мг (αТЕ) 1,0
Витамин К1, мкг 4,5
Тиамин (В1), мкг 52
Рибофлавин (В2), мкг 98
Ниацин (ВЗ), мг 0,81
Пантотеновая кислота (В5), мкг 290
Витамин B6, мкг 42
Фолиевая кислота, мкг 9,4
Витамин В12, мкг 0,17
Биотин, мкг 1,4
Витамин С, мг 8,3
Нуклеотиды, мг 3,2
L-карнитин, мг 0,88
Холин, мг 7,6
Таурин, мг 5,0
Инозитол, мг 3,3
1. Ретельно вимийте руки, простерилізуйте пляшечку і соску. 1. Тщательно вымойте руки, простерилизуйте бутылочку и соску.
2. Прокип'ятіть чисту питну воду. Залиште її на 30 хвилин для охолодження приблизно до 40 °С. 2. Прокипятите чистую питьевую воду. Оставьте ее на 30 минут для охлаждения примерно до 40 °С.
3. Згідно таблиці дозування, відміряйте точну кількість води та налийте її у простерилізовану пляшечку. Не використовуйте повторно кип'ячену воду 3. Согласно таблице дозировки, отмерьте точное количество воды и налейте ее в простерилизованную бутылочку. Не используйте повторно кипяченую воду.
4. Додайте у воду точну кількість мірних ложечок порошку. Зніміть надлишки порошку з ложечки тильною стороною ножа. Не ущільнюйте! Використовуйте тільки ту мірну ложку, що додається до упаковки. Завелика або замала кількість мірних ложечок суміші може завдати шкоди. 4. Добавьте в воду точное количество мерных ложек порошка. Снимите излишки порошка с ложечки тыльной стороной ножа. Не уплотняйте! Используйте только ту мерную ложку, которая прилагается к упаковке. Слишком большое или малое количество мерных ложек смеси может нанести вред.
5. Закрийте пляшечку кришкою та добре збовтайте її до повного розчинення порошку. Зніміть кришку та вдягніть на пляшечку соску. 5. Закройте бутылочку крышкой и хорошо взболтайте ее до полного растворения порошка. Снимите крышку и наденьте на бутылочку соску.
6. Перевірте температуру готового харчування на тильному боці зап'ястя (37 °С). 6. Проверьте температуру готового питания на тыльной стороне запястья (37 °С).

Вік дитини Приблизна
маса тіла
Кількість годувань
на добу
Вода в мл Мірних ложечок
на годування
0-14 днів 2,5-3 6 60 2
2-8 тижнів 3-3,5 5 90 3
2 місяці 3,5-4 5 90 3
3 місяці 4-5 5 120 4
4 місяці 5-6 5 150 5
5 місяців 6-7 5 180 6
6 місяців і старше >7 4-3 210 7
Возраст ребенка Приблизительная
масса тела
Количество кормлений
в сутки
Вода в мл Мерных ложечек
на кормление
0-14 дней 2,5-3 6 60 2
2-8 недель 3-3,5 5 90 3
2 месяца 3,5-4 5 90 3
3 месяца 4-5 5 120 4
4 месяца 5-6 5 150 5
5 месяцев 6-7 5 180 6
6 месяцев и старше >7 4-3 210 7
КУПИТЬ КУПИТИ

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО

ВАМ ТАКЖЕ МОЖЕТ БЫТЬ ИНТЕРЕСНО

Суміш молочна суха Nutrilon 1 Смесь молочная сухая Nutrilon 1 Від 0 до 6-ти місяців От 0 до 6-ти месяцев
Суміш молочна суха Nutrilon 2 Смесь молочная сухая Nutrilon 2 Від 6-ти до 12-ти місяців От 6-ти до 12-ти месяцев

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ!

НАШИ СПЕЦИАЛИСТЫ ГОТОВЫ ВАМ ПОМОЧЬ!

Наші педіатри, які є не тільки професійними лікарями, але й досвідченими мамами, з задоволенням нададуть відповіді на всі ваші питання!

Наши педиатры, которые являются не только профессиональными врачами, но и опытными мамами, с удовольствием ответят на все ваши вопросы!

0 800 50 17 85

Обратная связь Зворотній зв'язок
Ваше имя:
Ваше ім'я:
Рубрика вопросов:
Рубрика питання:
Вопрос педиатру
 • Вопрос педиатру
 • Вопрос о продукте
 • Вопрос об акциях
 • Вопрос о сотрудничестве
 • Вопрос технического характера
 • Другое
Питання педіатру
 • Питання педіатру
 • Питання про продукт
 • Питання про акції
 • Питання про співробітництво
 • Питання технічного характеру
 • Інше
Текст сообщения:
Текст повідомлення:
Для ответа на e-mail
Для відповіді на e-mail
Для ответа по телефону
Для відповіді по телефону
Отправить
Надіслати